Продавець "AVAMED" ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
121 відгук
Интернет-магазин "AVAMED" - средства индивидуальной защиты и личной гигиены
+380503251116
+380675425330

Рукавички латексні оглядові нестерильні

Основним засобом захисту рук медичного персоналу є медичні латексні рукавички, використання яких з роками значно зростає. Це пов'язано, насамперед, з поширенням інфекційних захворювань і забезпеченням захисту медичного персоналу.

Згідно з останніми дослідженнями, проведеними у Фінляндії, від алергії страждають більше 15% медичного персоналу. Для того, щоб знизити ризик алергічних реакцій при виробництві рукавичок застосовуються спеціальні інтенсивні технології очищення і багаторазового промивання, так зване «вищеличеваніе» що забезпечує мінімальний вміст протеїнів і алергенів. В нашій країні широко поширені опудренниє латексні рукавички. Традиционно пудра применялась для облегчения надевания перчатки . В настоящее время в применении пудры нет необходимости, т.к. для этой цели используются другие вещества, не позволяющие латексу слипаться. Пудра, из-за своей абразивности, является одной из основных причин возникновения контактного дерматита (не аллергического), так же как частое мытье рук, пользование мылом или порошком. Хотя пудра сама по себе не является аллергическим агентом, но может усиливать аллергические реакции на протеиновый латекс в связи с тем, что она может перемещать (по воздуху) латексные аллергены. Крім того, проведені дослідження показали, що будучи біо-адсорбуються, пудра, потрапляючи на ранову поверхню під час хірургічних операцій, може служити додатковим агресивним фактором. Тому останнім часом спостерігається тенденція до більш широкого використання неопудренних рукавичок, так, наприклад, у деяких європейських країнах не рекомендується використовувати опудренниє рукавички при проведенні хірургічних процедур.