Продавець "AVAMED" ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
121 відгук
Интернет-магазин "AVAMED" - средства индивидуальной защиты и личной гигиены
+380503251116
+380675425330

Рукавички промислові, господарські

У сучасному світі існує безліч різних підприємств і виробничих організацій вимагають дотримання індивідуального захисту персоналу. Найважливіша міра безпеки - це захист рук, адже це найвразливіше місце і саме ними ми здійснюємо найбільше роботи. Одним з головних рішень цієї проблеми є використання захисних рукавичок. Сьогодні без них неможливо уявити ні будівництво, ні виробництво, ні виконання побутових завдань.

В основному захисні рукавички використовують представники таких професій: вантажники, слюсарі, ремонтники, рибалки, будівельники, агро і сільськогосподарські працівники і т. д..

Сьогодні рукавички виготовляють із зносостійких і високоміцних матеріалів, що дозволяє виконувати роботу будь-якої складності і захищає руки під час важких робіт. В даний час виробники виготовляють свої рукавички як штучних, так і з натуральних матеріалів. Вони розрізняються за властивостями і володіють різними ефектами захисту. Так наприклад, рукавички з натуральних матеріалів захищають руки від порізів і колотих ран. А рукавички з штучного матеріалу мають трохи іншу властивість. Вони захищають руки від перепадів температур, від удару електричним струмом і від опіку хімічно небезпечними речовинами.

 

Існує безліч різних рукавичок. Наприклад: є прості текстильні; текстильні, долоню яких оброблена ПВХ, що збільшує їх зносостійкість. Так само є утеплені рукавички, які чудово підходять для зимової роботи. Вони бувають як з штучного хутра, так і об'єднані, крім захисту від холоду вони ще й стійкі до розривів і різних пошкоджень.

Високі показники механічної захисту, разом до стійкості до вологи, кислотно - лужних розчинів і нафтопродуктів відрізняють обливные рукавички. Вони є найбільш надійними з усіх існуючих, так як не дають розчинів контактувати з шкірою людини. Також вони відрізняються неперевершеною міцністю і за своєю якістю не можуть ні з ким конкурувати. Вони є унікальними у своєму роді. Цікава і технологія їх виробництва. Тонкую хлопчато-бумажную перчатку опускают в жидкий полимер, застывая он образует защитный слой защищающий руки от различных механических и химических повреждений. В них можно выполнять большой перечень работ, не опасаясь за свои руки. Так же сейчас популярны модели из нитрилового латекса. Они также идеально защищают руки. Они предназначены для тех рабочих, чьи руки постоянно контактируют с бензином, нефтью и различными маслами. Будьте уверены, ваши руки будут в полной безопасности. Также изделия из латекса будут уместны в сфере клининговых услуг.

Так от, ми розібрали основні типи захисних рукавичок. Використовуючи їх, але і так само не принебрегая правилами безпеки, ви захистите себе від різних небезпек, які можуть статися на виробництві.